images/zaletyBack.jpg

Zalety

Futura Farm to program stworzony z myślą o pracy rolnika. Współpraca z ekspertami
z branży, pozwoliła stworzyć jedyne tego typu narzędzie, które zmienia pracę gospodarstwa już od pierwszych chwil użytkowania. 

 

Z Futura Farm zyskujesz przejrzyste menu, intuicyjną obsługę oraz wiele przydatnych funkcji,
a wszystko po to by móc jeszcze efektywniej pracować i zmieniać swoje gospodarstwo na lepsze.  

 

Mobilność 

Aplikacja działa zarówno na komputerach i laptopach, jak i na urządzeniach mobilnych- telefonach komórkowych czy tabletach. Dzięki temu przez cały czas i w każdym miejscu będziesz mógł monitorować aktualną sytuację w swoim gospodarstwie.
 

 Ciągły rozwój

Partnerem portalu są eksperci rolni. Umożliwia to zoptymalizowanie procesów technologicznych oraz praktyczne wykorzystanie badań m.in. poprzez stosowanie najnowszych technologii kontroli. 
 

Przyjemna księgowość 

Dzięki Futura Farm nie będziesz więcej poświęcać czasu na zbędną biurokrację. Zarządzanie formularzami oraz wypełnianie wniosków nigdy nie było tak łatwe! Po wprowadzeniu danych do systemu będziesz mógł w kilka chwil wygenerować potrzebne Ci dokumenty. Prosty interfejs programu uczyni Twoja pracę szybszą i efektywniejszą.
 

 Konkurencyjność

Futura Farm to narzędzie umożliwiające m.in. prognozowanie przyszłych plonów, mleczności bydła, czy wielkości chowu. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem sezonu określisz, jakie inwestycje będą najbardziej opłacalne i które przyniosą największe zyski.
 

 Łatwa kontrola

Futura Farm umożliwia wprowadzanie danych, a następnie kontrolowanie niemal wszystkich elementów działalności, takich jak: możliwość dodawania i nadzorowania produkcji nowych stad, monitorowanie przychodów czy też prowadzenie rejestru wykorzystanych środków ochrony roślin. 
 

 Wsparcie ekspertów

 Dzięki współpracy z jednostkami naukowymi stworzyliśmy bazy danych dotyczące nawozów, mleczności bydła, czy upraw. Cały czas aktualizujemy tę wiedzę, mając pewność, że będzie pomocna w podejmowaniu decyzji dotyczących Twojego gospodarstwa.