images/funkcjeBack.jpg

Funkcje

Twoja praca jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wszystko co wpiszesz do Futura Farm podczas korzystania z programy jest automatycznie wprowadzane w znajdujący się na stronie głównej kalendarz. Pozwala to szybko podejrzeć wszystkie zaplanowane prace oraz bieżące działania. 

 

Uprawy
Możliwość dodania na mapie pola oraz oznaczenia jego granic na widoku geograficznym pozwala na efektywne zarządzanie uprawami. Dodatkowo moduł przechowuje informacje o wykorzystywanych środkach ochrony roślin. Użytkownik może prowadzić ich rejestr i wyszukiwać je, co znacznie ułatwia ich nawożenie, a w konsekwencji wzrost jakości.  
 
Magazyn
Pozwala tworzyć listy magazynów z podziałem na rodzaj zawartych w nich zapasów, a także sprawnie zarządzać zapasami. Dodatkowo umożliwia generowanie dokumentów z aktualnymi stanami: rezerwami lub brakami. W ten sposób użytkownik może szybko oszacować przyszłą sprzedaż i zyski.
Finanse
Prowadzenie rozliczeń, monitorowanie przychodów i zobowiązań finansowych jeszcze nigdy nie było tak proste. Dodatkowo moduł pozwala tworzyć faktury i prowadzić książkę adresową z danymi kontrahentów. Systematyczne wprowadzanie danych do programu sprawi, że zarządzanie finansami gospodarstwa, stanie się łatwe i mniej czasochłonne. Dzięki temu bezproblemowo zaplanujesz zwój budżet przeznaczony na uprawy oraz produkcję zwierząt.
 
Sprzęt
Moduł pozwala na prowadzenie ewidencji posiadanych maszyn. Dzięki niemu możesz kontrolować ważność przeglądów technicznych i ubezpieczeń oraz sprawdzać koszty utrzymania maszyn. Wszystkie potrzebne informacje zostaną zgromadzone w jednym miejscu, co jest niezwykle przydane przy sprzedaży i utrzymaniu wysokiej sprawności Twoich sprzętów.
 
Dokumenty
Moduł został utworzony z myślą o Twoim cennym czasie. Większość potrzebnych formularzy oraz wzorów dokumentów została zgromadzona po to, abyś zaoszczędził nawet 10 godzin miesięcznie przy przygotowywaniu obowiązkowej dokumentacji. Zyskaj pełną kontrolę nad działalnością oraz poczucie niezależności od biur rachunkowych.
Pracownicy
Przechowuj dane pracowników w jednym dogodnym miejscu. Kontroluj ich działania oraz planuj odpowiednie obłożenie pracy. Jednak przede wszystkim szybko rozliczaj czas i efekty pracy.